Bebek bekleyen Gonca Vuslateri, sır gibi sakladığı sevgilisiyle poz vererek evlendiklerini açıkladı

Oyuncu Gonca Vuslateri, geçtiğimiz ekim ayında sır gibi sakladığı sevgilisinden bebek beklediğini duyurdu. İlk kez anne olmaya hazırlanan Vuslateri, bugün ilk kez fotoğrafını paylaştığı sevgilisiyle evlendiklerini açıkladı. Instagram’dan yaptığı paylaşımda Gonca Vuslateri, “Evet. Memlekette büyük bir sorundu bu biliyorsunuz. Herkes için değil elbet.” dedi.

Gonca Vuslateri’nin yaptığı paylaşımda şu satırları yazdı:

“Dostu, düşmanı gördüğümüz çok şükür bir kıymetli sürecin daha sonuna geldik.

Başka gündemi olamayan herkes için biraz yaralara su serptiyse ne mutlu.:) en çok kadınların, sakın karıştırılmasın ‘kadınların’ linç yağmuruna tuttuğu şu merama şifa olabildiysem ne mutlu.

Biz zaten evliydik. Çocuğumuz için bunu resmileştirdik. Ben zar zor yürüyerek karnım burnumda bir şekilde bu işi de halettik.

Parti is over yani.. sessizce dağılabiliriz.

Başka gündemlerde görüşmek üzere.

Ve benim biricik Monem,

Sana aşık olduğumu anladığım anı hatırlıyorum da…

Bir gece yarısı felaket tartışmışız, yer gök inliyor… Hızlı hızlı yürüyordum kaldırımda… Kendiliğinden yavaşlayıp, yorulduğunda bedenim, olduğum yerde kalakalmıştım…

Kendimi aşka direnirken bulmuştum. Beynimin içinde öğretilenlerden koca bir balon… ‘Aşk diye bir şey yok’ sesi… Kimseyle ömür boyu yaşamak ve yaşlanmak istememek… Hepsi.

Birbirimizin hislerine teslim oluşumuzun ve hayat hikayemizin merakla nereye akacağını izlemeye koyulduğumuz resmi olarak ilk gün, bir iki haftaya ilk yıl…

Darısı sevenlerin başına.

Diyeyim bari.

O zaman dans.”

GONCA VUSLATERİ KİMDİR

2 Eylül 1986 Bursa doğumlu olan Vuslateri, aslen Abhaz kökenli. Ailesi Hendek, Sakaryalı olan oyuncunun babası astsubay. Bu sebeple sekiz yıl boyunca Adana’da yaşadı. Babası emekli olduktan sonra 1994 yılında Bursa’ya dönüş yaptı. Ailesi boşanan oyuncu, boşanmadan sonra annesiyle birlikte İstanbul’da yaşamaya başladı.

İlkokulda oyunculuk eğitimine başlayan ve oyunculuk kariyerine 1998 yılında Ruhsar ile adım atan Gonca Vuslateri, 2003 yılında Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro bölümüne girdi ve oradan mezun oldu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x